Apie mus

UAB ,,Legitera" vienija jaunus, tačiau jau patirties turinčius, veržlius, nuolat savo žinias gilinančius teisininkus.

Mūsų misija - padėti Jums suvokti teisės normų vingrybes, teisingai įvertinti susiklosčiusias aplinkybes bei surasti optimaliausią teisinių problemų sprendimo būdą, kartu pasiekiant užsibrėžtų tikslų.

Mes vertiname kiekvieną klientą ir mums patikėtą jo informaciją, todėl laikomės aukščiausių standartų išsaugodami konfidencialumą. Tuo pačiu vertiname ir kiekvieną komandos darbuotoją, įsiklausome į jo pateikiamus idėjas ir pasiūlymus, kurie yra ypatingai svarbūs randant sprendimą sudėtingose situacijose.

Suprantame, kaip svarbu gilinti praktines žinias, taikyti inovacijas, todėl mūsų komandos nariai nuolat dalyvauja seminaruose, dalijasi žiniomis su kolegomis, bendradarbiauja su advokatais, notarais, antstoliais bei vertimų biurais. Nuolatinis tobulėjimas leidžia neatsilikti nuo teisės aktualijų, kūrybiškai pažvelgti į susiklosčiusią situaciją, o kartais ir priimti netradicinius sprendimus.

Vertingiausia, ką mes galime pasiekti bei geriausias atlygis už įdėtas pastangas yra Jūsų pasitikėjimas mūsų žiniomis ir patirtimi!